You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
E-R 09:00 - 20:00 E-mail: info@pulmamaailm.ee

Pulmamaailm

  • Teie ostukorv on tühi!

Tarne ja tagastamine

SAATMINE

Kõik tellimused tarnitakse Itella Smartposti, Omniva kulleri kaudud või Eesti postiga.
Eesti piires kõigi tellimuste keskmine tarneaeg on kuni 3 tööpäeva + valmistamise aeg (2-5 päeva). Pühade ajal tarneaeg võib varieeruda.

NB! Palun võtke meiega ühendust, kui teil on tellimusega kiire.

Tarne

TarneviisRiikTarneaegHind
Itella SmartpostEesti1-3 päeva
Esmaspäev - Pühapäev
3.50 EUR
Omniva kullerEesti1-3 päeva
Esmaspäev - Reede
6.80 EUR
Eesti PostEesti2-4 päeva
Esmaspäev - Reede
5.50 EUR


TAGASTAMINE

Kliendil on õigus toode tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest.

Palume toode saata tagasi Pulmamaailm OÜ nimele,  Itella Smartpost Jõhvi Tsentraal, tel. +372 58057037 või aadressile - Pulmamaailm OÜ, Rahu 16a-19, Jõhvi 41533, Eesti ja sellest meid eelnevalt teavitada meilile info@pulmamaailm.ee

Me ei vastuta tagasisaatmise kulude eest, välja arvatud juhul, kui tagastus tehti kvaliteediprobleemi või meiepoolse saatmisvea tõttu. Palume arvestada, et kõik meie tooted on unikaalsed ja võivad vähesel määral erineda. Ehkki püüame värvitoone kuvada loomutruudena, võivad tegelikud värvid seadme ekraani seadistustest tulenevalt vähesel määral erineda.

Kõik tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja originaalpakendis. Et kindlustada võimalus toode tagastada, palume pakendi avamisel olla ettevaatlik, et mitte selle sisu kahjustada. Toodetel olevaid silte või lipikuid ei tohi eemaldada ega pakendit ära visata enne, kui oled otsustanud toote(d) endale jätta.

NB! Eritellimusel valmivaid tooteid ei saa tagastada.

Kauba tagastamisest teavitamisele järgnevalt hüvitame kauba maksumuse viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva möödumisel tellimuse tühistamisest. Kauba maksumust ei hüvitata enne, kui toode on jõudnud tagasi meie lattu või oleme saanud kirjaliku teate selle saatmisest. Tagastatav kaup on kuni meie lattu jõudmiseni kliendi vastutada, seega palume kõik asjaomased dokumendid alles hoida.