You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
E-R 09:00 - 20:00 E-mail: info@pulmamaailm.ee

Pulmamaailm

  • Teie ostukorv on tühi!

Müügitingimused

üldtingimused

Täname väga www.pulmamaailm.ee külastamise eest. Selle veebilehe kasutust ja toodete ostmist selle lehe vahendusel reguleerivad lisaks käesolevatele tingimustele ka muud kohaldatavad õigusaktid. Kui sa pole esitatud tingimustega nõus, hoidu selle veebilehe kasutamisest. Pulmamaailm OÜ võib aeg-ajalt muuta käesolevaid tingimusi oma äranägemise järgi ilma etteteatamiseta. Kõik selle veebilehega seotud küsimused on reguleeritud Eesti Vabariigis kehtivate seadustega.

ettevõtte info

Selle veebilehe omanik on Pulmamaailm OÜ, asukohaga Rahu 16a-19, Jõhvi, 41533 Estonia, Euroopa Liit. Ettevõtte on registreeritud Eestis, registrikoodi 12902831 all. Ettevõte omab kõiki õigusi igasugusele sisule (kaasa arvatud, aga mitte ainult veebilehe nimi, domeen, logod ja kaubamärgid, fotod) sellel veebilehel.

tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.
Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt arve alusel.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

hinnainfo ja maksetingimused

Kõik hinnad www.pulmamaailm.ee on toodud eurodes.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Veebipoel on õigus muuta kaupade hinda igal ajal ilma teavitamata. Veebipood on kohustatud tarnima ostjale tooted ostu hetkel kehtinud hindadega.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Kõik tellimused transporditakse Itella Smartposti kaudu, Omniva kulleriteenus või Eesti postiga. Tellimuste keskmine tarneaeg on kuni 3 tööpäeva.

NB! Pühade ajal võivad tarneajad olla lubatust pikemad, ajatundlike tellimuste puhul võtke meiega palun ühendust info@pulmamaailm.ee

tagastamine

Kliendil on õigus toode tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest.

Palume toode saata tagasi Pulmamaailm OÜ nimele,  Itella Smartpost Jõhvi Tsentraal, tel. +372 58057037 või  aadressile Pulmamaailm OÜ, Rahu 16a-19, Jõhvi 41533, Eesti ja sellest meid eelnevalt teavitada meilile info@pulmamaailm.ee

Me ei vastuta tagasisaatmise kulude eest, välja arvatud juhul, kui tagastus tehti kvaliteediprobleemi või meiepoolse saatmisvea tõttu. Palume arvestada, et kõik meie tooted on unikaalsed ja võivad vähesel määral erineda. Ehkki püüame värvitoone kuvada loomutruudena, võivad tegelikud värvid seadme ekraani seadistustest tulenevalt vähesel määral erineda.

Kõik tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja originaalpakendis. Et kindlustada võimalus toode tagastada, palume pakendi avamisel olla ettevaatlik, et mitte selle sisu kahjustada. Toodetel olevaid silte või lipikuid ei tohi eemaldada ega pakendit ära visata enne, kui oled otsustanud toote(d) endale jätta.

NB! Eritellimusel valmivaid tooteid ei saa tagastada.

Kauba tagastamisest teavitamisele järgnevalt hüvitame kauba maksumuse viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva möödumisel tellimuse tühistamisest. Kauba maksumust ei hüvitata enne, kui toode on jõudnud tagasi meie lattu või oleme saanud kirjaliku teate selle saatmisest. Tagastatav kaup on kuni meie lattu jõudmiseni kliendi vastutada, seega palume kõik asjaomased dokumendid alles hoida.